Mapa: Celý svět zdarma a online

Zjištění zeměpisných souřadnic (GPS) na mapě světa online


 

Navigace mapy Celého Světa online: Kliknutím a tažením na mapě Celého světa, nebo použijte zoom kontrol.

Zeměpisné souřadnice / GPS se používají k jednoznačnému určení polohy na povrchu Země. Jedná se o sférické souřadnice s počátkem ve středu Země, z nichž se však nepoužívá vzdálenost od počátku, která je vždy přibližně rovna poloměru Země. Zbylé dvě souřadnice se označují jako zeměpisná šířka, což je úhlová vzdálenost od rovníku, a zeměpisná délka, tj. úhlová vzdálenost od nultého poledníku procházejícího Greenwichem ve Velké Británii. Místo rozlišení kladných a záporných hodnot se používá označení „severní šířka“ pro severní a „jižní šířka“ jižní polokouli a „východní délka“ pro východní a západní polokouli.
Zeměpisná šířka 90 ° odpovídá zeměpisnému severnímu resp. jižnímu pólu; zeměpisná šířka 0 ° pak rovníku. (Wikipedia)


Free IQ test online

An Intelligence Quotient or IQ is a score derived from one of several different standardized tests attempting to measure intelligence. Although the term "IQ" is still in common use, the scoring of modern IQ tests such as the Wechsler Adult Intelligence Scale is now based on a projection of the subject's measured rank on the Gaussian bell curve with a center value (average IQ) of 100, and a standard deviation of 15, although different tests may have different standard deviations. The average IQ scores for many populations have been rising at an average rate of three points per decade since the early 20th century with most of the increase in the lower half of the IQ range: a phenomenon called the Flynn effect. It is disputed whether these changes in scores reflect real changes in intellectual abilities, or merely methodological problems with past or present testing. (Wikipedie)

IQ test lasts approximately 30 minutes and contains 40 questions !

In the IQ test you must focus on the maximum. Test questions are simple. In the IQ test may not use the calculator and paper.

Free IQ test online :

Banner on your page · Visitor's book · Besplatnye igry onlajn · Free games online · CZ Hry  · RoboStav
Copyright (c) 2021 by TiptopGlobe.com. All Rights Reserved!


Free IQ test

Games Online