Diskuzní fórum www.celysvet.cz
http://www.tiptopglobe.com/diskuzni-forum/

5.ročník vánočního výstupu na Blaník 26.12.2012
http://www.tiptopglobe.com/diskuzni-forum/viewtopic.php?f=35&t=48300
Stránka 1 z 1

Autor:  Camel-la [ pon říj 08, 2012 12:32 pm ]
Předmět příspěvku:  5.ročník vánočního výstupu na Blaník 26.12.2012

Rodinné vánoce pro psa
Rodinné sešlosti, návštěvy babiček, dětiček a jiných příbuzných, slavností obědy a husy na Štěpána, tohle patří neodmyslitelně k vánočním svátkům. Pro někoho je to radost, na kterou se těší celý rok – buď proto že vyrazí po návštěvách a potká se s rodinou a nebo si tyto návštěvy pozve domů.
A pak jsou i tací, kteří tuhle sváteční rodinnou turistiku právě o vánocích z duše nenávidí a vítají každou záminku, která jim umožní se tomu vyhnout. Pánové třeba z důvodu že nemusí sedět povinně u stolu s tchýněmi a dalšími příbuznými, které vidí 1x za rok a dámy zas z důvodu – že nebudou trávit den u sporáku a pak úklidem obýváku po svátečním obědě. Hlavně ta husa… mastný kmín na ubruse dělá fleky, které se špatně perou, zašlapané zelí z koberce obtížně doluje i výkonný vysavač… nejméně závadné jsou snad jen knedlíky. Husím sádlem zapatlané skleničky od piva a vína jsou to nejmenší, to zvládne myčka.
Pro všechny, kteří mají na vánoční rodinné oslavy stejný názor, organizujeme již 5. Ročník vánočního výstupu se psy na Blaník. Též se tam schází rodina, jen je trochu jiná a víc příbuzných tam mají jejich psi – což je možná lepší.
Máme tato setkání moc rádi, je milé když vás zdraví a usmívá se na vás někdo, koho neznáte ale protože má na konci vodítka psa je to prostě „příbuzný“ a než se vyškrábete nahoru, už jste v družném hovoru a jako byste se znali dlouho. Nahoře se najednou začnou z batohů vybalovat krabičky vánočního cukroví, objeví se i nějaká lahvička „tvrdšího“ alkoholu, vše koluje, všichni nabízejí všechno všem…. a vánoční nálada trvá. Rodinné setkání jak má být – veselé, přirozené a… bez stání u plotny, bez úklidu ulepené podlahy a špinavého nádobí.
Tak kdo má chuť – přijďte 26.12. 2012 v 11.oo, sraz na parkovišti pod Blaníkem. Vítán je každý s dobrou náladou, klidně i bez psa pokud nemáte, nějakého vám třeba půjčíme.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/